Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9009
Stary 22.07.2016, 07:31
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Dobrą sytuacje wypracowała sobie Legia.
Duże szanse na fazę grupową Ligi Europejskiej i jakieś tam na awans do Ligi Mistrzów.
5 mln euro za Dudę, kilka baniek za eliminacje LM, kasa za prawa TV (ponad 10 mln złotych) plus bilety z kazdego meczu. W życiu ich nie dogonimy. No chyba, ze jakiś szejk przybędzie hehe
Powód: x
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 22.07.2016 o godz. 07:32.
Odpowiedz cytując