Bene Nati napisał(a):

Dobrą sytuacje wypracowała sobie Legia.
Duże szanse na fazę grupową Ligi Europejskiej i jakieś tam na awans do Ligi Mistrzów.
|
5 mln euro za Dudę, kilka baniek za eliminacje LM, kasa za prawa TV (ponad 10 mln złotych) plus bilety z kazdego meczu. W życiu ich nie dogonimy. No chyba, ze jakiś szejk przybędzie hehe