Z piłkarskiego pkt widzenia całkiem miła niespodzianka. Po show, jakie zafundowały Piast i "xyz?" wreszcie coś optymistycznego. Wczoraj Zagłębie nieźle prezentowało się w defensywie i wydaje się, że to Duńczyków z następnej rundy też może wystarczyć....
Na arenie międzynarodowej to lato dla piłkarskiej Polski stoi pod znakiem karnych
