Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9005
Stary 22.07.2016, 05:53
Z piłkarskiego pkt widzenia całkiem miła niespodzianka. Po show, jakie zafundowały Piast i "xyz?" wreszcie coś optymistycznego. Wczoraj Zagłębie nieźle prezentowało się w defensywie i wydaje się, że to Duńczyków z następnej rundy też może wystarczyć....

Na arenie międzynarodowej to lato dla piłkarskiej Polski stoi pod znakiem karnych
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując