Viper napisał(a):

^^ Z tą telekonferencją mógłbyś się zdziwić, nie jeden duży deal załatwia się dziś przez telepresence, choć Cupiał raczej jest tradycjonalistą w temacie.
|
no jestem świadom i tezy przed przecinkiem jak i też po drugim przecinku. Żeby nie był takim tradycjonalistą, że się w**rwi jak się okaże, że kontrahent nie przywiózł 14mln w walizce i to najlepiej w dolarach i zerwie negocjacje
