zmięty napisał(a):

|
Jutro nic nowego w wiadomej kwestii. Byl pomysl, by dac dzis kontynuacje do wydania internetowego, stąd tekst o Włochach. Informacja od dwóch zaufanych osób, ale nawet one zastrzegały, że może to być jakiś zabieg, zasłona dymna. Dlatego ten tekst taki a nie inny, ale uznałem, że warto o tym napisać choćby po to, by pokazać jaka atmosfera panuje wokół tematu.
|
a że tak zapytam - są jakiekolwiek informacje od "zaufanych osób", że negocjacje są na ukończeniu - pozytywnym, negatywnym? bo wiele osób nie wiadomo skąd wali takie teksty, zresztą sam je widzisz na TT. BO póki co jedynym "oficjalnym" doniesieniem jest Kozioł.