Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1931
Stary 21.07.2016, 20:04
Dokładnie opanujcie sie. Facet stworzył ta stronę, rozmawia na forum, jest kibicem Wisły, a niektórzy osiągają szczyty chamstwa. Bo napisał kilka artykułów, z którymi ktos sie niekoniecznie zgodził. Moze niech modzi zaczną reagować na takie osobiste wyzwiska w stronę znajomych osób.

@krzaq12,

Co do meritum. Zgoda. Jedynie sie boje ze ta cisza wynika z tego, ze po prostu nikogo nie ma. No ale chyba juz zbyt wiele niezależnych źródeł potwierdziło ze temat istnieje
Odpowiedz cytując