|
Dokładnie opanujcie sie. Facet stworzył ta stronę, rozmawia na forum, jest kibicem Wisły, a niektórzy osiągają szczyty chamstwa. Bo napisał kilka artykułów, z którymi ktos sie niekoniecznie zgodził. Moze niech modzi zaczną reagować na takie osobiste wyzwiska w stronę znajomych osób.
@krzaq12,
Co do meritum. Zgoda. Jedynie sie boje ze ta cisza wynika z tego, ze po prostu nikogo nie ma. No ale chyba juz zbyt wiele niezależnych źródeł potwierdziło ze temat istnieje
|