nesta napisał(a):

|
Wg Mateusza Migi na TT najnowsze tropy prowadzą do pilnie strzeżonej firmy z Włoch. TS nie przejmie Wisły na pewno. Artykuł w Przeglądzie i na jego TT
|
Byli już Włosi w GKSie Tychy:
http://weszlo.com/2016/07/19/hej-tyc...kinom-biznesu/
a tu jest art. z PS o inwestorach i "inwestorach":
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...357,1,727.html