Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ferrekin
Member
Od: 01.2016
Skąd: Polska
Offline
#
75118
21.07.2016, 16:16
dokładnie, nie wiem kto widział w DG technikę,
widziałem go na treningach, głupiego 360 swoją lewą nóżką nie potrafił zrobić,
po za tym techniczny piłkarz czuje piłkę, a DG ją czuł?
walił na pałę i czasem jakoś wyszło
Lepiej zapobiegać niż leczyć
ferrekin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ferrekin
Znajdź inne posty napisane przez ferrekin