Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1567
Stary 21.07.2016, 15:02
Duda już oficjalnie klepnięty więc Wesz(L)o oficjalna strona klubu z Warszawy może wypuścić taki oto tekścik.

http://weszlo.com/2016/07/21/dlaczeg...ondrejem-duda/

Dopiero teraz Lesnodorski dał zielone światło na opisanie sytuacji z resteuracji gdzie legia świetowała mistrzowstwo.
Gdyby tak zachował się pilkarz innego klubu Np nasz Dziki Donald weszlo rozjecjaloby go z miejsca i jechalo by po nim przez nastepne kilka tygodni. A tak skoro nie było pozowlenia z Legii o opisaniu sytuacji z Dudą ten tekst musiał siedzieć w zamrażarce do dzisiaj.
A dzisiaj przekaz jest taki kibice legii tak ogolnie to nie ma za kim tesknic bo Duda to burak...

Kieszonkowi dziennikarze
Odpowiedz cytując