Duda już oficjalnie klepnięty więc Wesz(L)o oficjalna strona klubu z Warszawy może wypuścić taki oto tekścik.
http://weszlo.com/2016/07/21/dlaczeg...ondrejem-duda/
Dopiero teraz Lesnodorski dał zielone światło na opisanie sytuacji z resteuracji gdzie legia świetowała mistrzowstwo.
Gdyby tak zachował się pilkarz innego klubu Np nasz Dziki Donald weszlo rozjecjaloby go z miejsca i jechalo by po nim przez nastepne kilka tygodni. A tak skoro nie było pozowlenia z Legii o opisaniu sytuacji z Dudą ten tekst musiał siedzieć w zamrażarce do dzisiaj.
A dzisiaj przekaz jest taki kibice legii tak ogolnie to nie ma za kim tesknic bo Duda to burak...
Kieszonkowi dziennikarze
