Bene Nati napisał(a):

|
Dobrze, że się go pozbyli. Demoralizował szatnię, osłabiał zespół w defensywie.
|
...i byl przy tym najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii Wisly ... w sumie jak on tego dokonal majac Uche, i inne Bitony za konkurentow to do tej pory nie wiem.