|
Z Pogonią to wyglądało tak, że mieliśmy 3 stoperów, po 2 skrzydłowych na każdą stronę, dwóch napastników i jeden Brlek w środku pola.
Mały i Drzazga to tacy środkowo-skrzydłowi, a Mójta i Bartosz to pozycje grające przy bocznych liniach. Ciężko mi sobie wyobrazić że kogoś z tej czwórki mógłby Mąka/Brlek/Popovic zastąpić... No może Drzazgę, ale to za niego bardziej by Boguski pasował.
|