Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75106
Stary 21.07.2016, 13:16
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Przy Jankesie transfer Dzikiego to pikuś. Osoba, która umieściła MJ7 w Piaście za pieniądze powinna dostać Nobla.
MJ7 to jeden z tych transferów których nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Co by Kapka złego nie zrobił - to mu się akurat udało.

DG77 to nie ten kaliber, IQ Kornika Drukarza ale technicznie i fizycznie dobry piłkarz. Po prostu zero pod względem taktyki i myślenia (na boisku, poza nie oceniam ). Przy naszej obecnej taktyce nie miał szans zaistnieć.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.07.2016 o godz. 13:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując