Patryko napisał(a):

|
Przy Jankesie transfer Dzikiego to pikuś. Osoba, która umieściła MJ7 w Piaście za pieniądze powinna dostać Nobla.
|
MJ7 to jeden z tych transferów których nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Co by Kapka złego nie zrobił - to mu się akurat udało.
DG77 to nie ten kaliber, IQ Kornika Drukarza ale technicznie i fizycznie dobry piłkarz. Po prostu zero pod względem taktyki i myślenia (na boisku, poza nie oceniam

). Przy naszej obecnej taktyce nie miał szans zaistnieć.