wczoraj dziennikarz jakis zobaczył ze klub o nazwie Y czy X .... wie, z warszawy jakieś gowno, dał info na fb ze robią dyske z pazdanem i ze pazdan na niej bedzie
No i nie sprawdzając, łyknął temat jak pelikan....dopiero leśny i pazdan jak na tt oficjanie zdementowali to chyba wtedy chłop czytaj dziennikarzyna uwierzył.
klikniecia kosztują, wiec jak nie "sprzedaz Wisły" to "piłkarz Realu Madryt w Koronie" albo "Morientes widziany na Okęciu"