Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1919
Stary 21.07.2016, 11:50
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Wiśle teraz trzeba spokoju, a nie pasierbów Urbana ( i nie mam tu na myśli obecnego trenera Lecha).
.
Nie wiem w jakiej rzeczywistości ty żyjesz, ale w naszym klubie rządzi od lat stary komuch - pan K., trenerem jest facet totalnie skompromitowany i umoczony w korupcję, a jeszcze niedawno piłkarzem, był kopacz który pobierał koperty na parkingu za sprzedane mecze...
Odpowiedz cytując