Vinci napisał(a):

Wiśle teraz trzeba spokoju, a nie pasierbów Urbana ( i nie mam tu na myśli obecnego trenera Lecha).
.
|
Nie wiem w jakiej rzeczywistości ty żyjesz, ale w naszym klubie rządzi od lat stary komuch - pan K., trenerem jest facet totalnie skompromitowany i umoczony w korupcję, a jeszcze niedawno piłkarzem, był kopacz który pobierał koperty na parkingu za sprzedane mecze...