Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1918
Stary 21.07.2016, 11:45
Ja uważam że za bardzo literalnie podchodzicie do tego warunku, bo oczywiste, że nie da się tego wyegzegwować. Ja to odczytuje bardziej globalnie, ogólnie, że Wisła ma odzyskać dawny blask, wrócić na nalezne jej miejsce - mistrzostwo czy na początku europejskie puchary, że generalnie klub ma iśc do przodu a nie stać w miejscu jak obecnie. Odczytuje to po prostu jako wolę Bossa, by jego ukochaną Wisłę na prawdę przejął ktoś kto ją pchnie do przodu, ma jakiś plan i byle komu jakiemuś wieśniakowi jej nie odda. I chwała mu za to.
Ostatnio edytowane przez Krav : 21.07.2016 o godz. 11:59.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując