Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1917
Stary 21.07.2016, 11:27
wracam do poprzedniego pytania. Jak można to wyegzekwować? Zwrotem udziałów?

Nikt się na to nie zgodzi. Przykładem właściciele Lechii którzy są od bodaj 3 sezonów. Miliony utopione i co zwrot udziałów bo nie ma pucharów...?
Odpowiedz cytując