Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1916
Stary 21.07.2016, 10:55
Dosłownie "zaistniały" (pojawiły się) w pierwszej rundzie eliminacji i nic poza tym. Od LE to jeszcze kilka dwumeczy ich dzieliło.

add.
Teraz zmiana właściciela, w zimie inwestycje w skład, zimą dobicie do top8, a po podziale punktów dobicie do pudła Plan na najblższy rok
Ostatnio edytowane przez swiety37 : 21.07.2016 o godz. 10:58.
Odpowiedz cytując