Dosłownie "zaistniały" (pojawiły się) w pierwszej rundzie eliminacji i nic poza tym

. Od LE to jeszcze kilka dwumeczy ich dzieliło.
add.
Teraz zmiana właściciela, w zimie inwestycje w skład, zimą dobicie do top8, a po podziale punktów dobicie do pudła

Plan na najblższy rok
