"Gwarancja zaistnienia w pucharach w ciągu trzech lat" brzmi dziwnie podobnie do "holenderski epizod", zamiast np. "stabilnie i powoli".
Wcale bym się tym nie cieszył.
EDIT:
inspektor erektor napisał(a):

|
Sorry, ale akurat w naszej śmiesznej lidze awans do eliminacji LE jest możliwy praktycznie dla każdej drużyny, co pokazuje przykład Piasta czy Cracovii.
|
To zależy czy mignięcie sąsiadki lub Piasta też nazywamy tymże zaistnieniem.