Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1913
Stary 21.07.2016, 10:43
"Gwarancja zaistnienia w pucharach w ciągu trzech lat" brzmi dziwnie podobnie do "holenderski epizod", zamiast np. "stabilnie i powoli".

Wcale bym się tym nie cieszył.


EDIT:
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
Sorry, ale akurat w naszej śmiesznej lidze awans do eliminacji LE jest możliwy praktycznie dla każdej drużyny, co pokazuje przykład Piasta czy Cracovii.
To zależy czy mignięcie sąsiadki lub Piasta też nazywamy tymże zaistnieniem.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 21.07.2016 o godz. 10:45.
Odpowiedz cytując