Co znaczy zaistniejemy ? Że zagramy w eleiminacjach do LE ? To wystarczy zająć miejsca 1-4 w LOTTO

Na to nie potzreba dużych pieniędzy a czasem wystarczy trochę fuksa. Skoro ostatnio widziano tam nawet KSC to każdy może.
Że zagramy w fazie grupowej to też nie jest żadne SF i nie wymaga nakładów większych niż były tu już ponoszone a czynnik ryzyka sportowego jest dość niski (miejsca 1-4, trzy lata prób) więc szansa spora. Na to że zagrami w LM ... to wiadomo
