swiety37 napisał(a):

|
Ale czy ktokolwiek rozsądny zagwarantuje, że w ciągu trzech lat POWAŻNIE ZAISTNIEJEMY (czyli co? jakaś faza grupowa LE/LM?) w europie? Przecież jest tyle czynników, na które nie ma się wpływu... heh
|
jeżeli ktoś to zagwarantuje to albo musi być zdrowo walnięty, albo chorobliwie bogaty. wolę tą drugą opcję.
