Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1910
Stary 21.07.2016, 10:05
Ale czy ktokolwiek rozsądny zagwarantuje, że w ciągu trzech lat POWAŻNIE ZAISTNIEJEMY (czyli co? jakaś faza grupowa LE/LM?) w europie? Przecież jest tyle czynników, na które nie ma się wpływu... heh
Odpowiedz cytując