Gorny napisał(a):

Ja bym sie cieszyl z polowy tych 500tys, a z pelnej kwoty jeszcze bardziej.
Tylko zamiast to roz..., powinni zainwestowac w pilkarza ktory ma checi do gry - przyklad: Malecki, nikt na niego nie stawial a chlopak ma checi i gra zajebiscie.
|
jak tylko naprawia fax to będzie akrat na Wolskiego
