Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75105
Stary 21.07.2016, 08:17
Gorny napisał(a):Wyświetl post
Ja bym sie cieszyl z polowy tych 500tys, a z pelnej kwoty jeszcze bardziej.
Tylko zamiast to roz..., powinni zainwestowac w pilkarza ktory ma checi do gry - przyklad: Malecki, nikt na niego nie stawial a chlopak ma checi i gra zajebiscie.
jak tylko naprawia fax to będzie akrat na Wolskiego
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując