Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1899
Stary 21.07.2016, 06:45
ITI pewnie zażyczy sobie jakiś teren pod biurowiec.
Dla nich to jest czysty biznes i nic więcej. Pokazywali to przez wiele lat. Największemu wrogowi nie życzę takiego właściciela. Gorszy jest tylko Król i JW. Walter chyba sympatyzuje z Wisła więc wybór logiczny.
Każdy kto prześledzi ich ostatnie ruchy i sprawozdania finansowe wie że w tej chwili to oni są ciency w uszach. Te gołodupce z Warszawy nadal ich spłacają, ale jak marzycie o czymś w stylu Cupiała z początku XXI wieku to na pewno nie z ITI. Pomijam fakt że to jest gówniana firma z wiadomych przyczyn.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 21.07.2016 o godz. 07:01.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując