Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1898
Stary 21.07.2016, 06:40
Ludzie Wy naprawdę jesteście tak zdeterminowani, żeby tutaj marzyć o resortowym tworze, jakim jest ITI? Naprawdę marzy się wam logo Wyborczej na koszulkach?

Trudno o bardziej umoczona firmę. W skrócie od WSI po Panama Papers (tak tak, znajdziesz dokładny wykaz i nazwiska byłych dobroczyńców Legii w papierach, które opublikowało 3 miesiące temu Stowarzyszenie Dziennikarzy Śledczych). To, jak już ITI się Wam marzy to jeszcze multikulti na trybunach i punkt informacyjny KODu w strefie kibica?

Wiśle teraz trzeba spokoju, a nie pasierbów Urbana ( i nie mam tu na myśli obecnego trenera Lecha).
Pisząc o półprofesjonalności ITI pogadaj z ludźmi, którzy mieli okazję tam pracować. W Krakowie przy Conrada też mieli swój oddział, więc niewykluczone, że może ktoś z Waszych znajomych miał okazję liznąć ich stylu zarządzania.

Pocieszające w tym wszystkim jest to, że z wszystkich do tej pory zacytowanych źródeł najbardziej wiarygodne WYDAJĄ SIĘ wypowiedzi Kozioła. Cała reszta, (linki niusy cuda z portali), to nic innego, jak przedruki z tego forum.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując