ChG napisał(a):

To akurat byłaby świetna wiadomość. ITI stworzyło potwora finansowego(który cały czas powiększa przewagę nad resztą stawki). Spłaciło długi, zostały zatrudnione odpowiednie osoby znające się na biznesie(co skutkowało powiększaniem przychodu do astronomicznych kwot, jak na nasze warunki), a potem przyszły sukcesy. Teraz te gołodupce, które kupiły Legię, to spijają tylko śmietankę i swoich pieniędzy w funkcjonowanie klubu nie pompują. To jest zdrowy klub i tak powinna wyglądać cała reszta w ekstraklasie. Gorzej, jak jest zależna od kaprysów władz miasta, czy jednego człowieka - właściciela. Ale to sci-fi i zostaniemy z Citko, czy innym "inwestorem" z pustymi kieszeniami. Już tacy bawili się w ŁKSie i Widzewie.