Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1895
Stary 20.07.2016, 23:43
Ten wywiad optymistyczny. A Kozioł na pewno wie wiecej niz mowi.
Przynajmniej wiemy ze Wisła nie trafi raczej do TS-u skoro Cupialowi tak bardzo zależy na gwarancjach rozwoju klubu. Rozmowy z nimi były chyba jedynie dla wypełnienia zapisu o pierwokupie jaki posiadają.
Odpowiedz cytując