|
Ten wywiad optymistyczny. A Kozioł na pewno wie wiecej niz mowi.
Przynajmniej wiemy ze Wisła nie trafi raczej do TS-u skoro Cupialowi tak bardzo zależy na gwarancjach rozwoju klubu. Rozmowy z nimi były chyba jedynie dla wypełnienia zapisu o pierwokupie jaki posiadają.
|