Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1894
Stary 20.07.2016, 23:34
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Duża nadzieja w tej blokadzie informacyjnej. Dawno już czegoś takiego w plotkarskim światku dziennikarskim nie było. To jest największa przesłanka świadcząca o tym, że sprawa może być poważna.
Albo i świadcząca o tym, że w ogóle nic się nie dzieje. Ja mam tylko wielką nadzieję, że balonik znowu nie huknie albo sprawa zostanie po prostu zamieciona pod dywan, chociaż z drugiej strony akcja pseudo dziennikarzy nastawiona na kliknięcia raczej odpada, bo nie było żadnego dementi ze strony klubu, no nic, wystarczy poczekać ale obawiam się 2 scenariuszy: 1. Ch...j z tego wyjdzie 2. Do Wisełki dopcha się jakiś pseudo bogacz który zrobi z nas sportowo drugą Koronę...
Odpowiedz cytując