Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1892
Stary 20.07.2016, 22:38
Temat jest gorący a niektóre posty delikatnie mówiąc mega idiotyczne co nie zwalnia od zasady panującej na forum nie obrażamy uczestników dyskusji.

i przypominam choć dawno tego nie robiliśmy opcja ban dalej istnieje. Też za pisanie totalnych bzdur
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 21.07.2016 o godz. 08:53.
Odpowiedz cytując