|
Temat jest gorący a niektóre posty delikatnie mówiąc mega idiotyczne co nie zwalnia od zasady panującej na forum nie obrażamy uczestników dyskusji.
i przypominam choć dawno tego nie robiliśmy opcja ban dalej istnieje. Też za pisanie totalnych bzdur
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 21.07.2016 o godz. 08:53.
|