Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1888
Stary 20.07.2016, 21:39
Przecież Walter sprzedał większość udziałów Amerykanom z Scripps Networks Interactive.

Ja stawiam nie tylko śmierdzące skarpetki, ale także wszystkie pieniądze oraz kończyny łącznie z głową, że to są brednie. Bo to są brednie. Podobnie jak szejki, chińczyki i inne wynalazki, które sobie wkręcacie. W tym temacie chyba nie było tylko spekulacji o przejęciu Wisły przez E.T z ziomeczkami.

Jeżeli jest temat przejęcia Wisły przez jakiś inny podmiot to to są poważni ludzie, doskonale wiedzą jak dyskretną materią są negocjacje biznesowe i jak się zachowywać w ich obliczu. Czytaj nie kłapać dziobem na prawo i lewo.

Dlatego zdradzę wam tajemnice. Te wszystkie artykuły są wyciagnięte z samego środka dupy. Z centralnego punktu. A wy się tutaj nad nimi onanizujecie i rozważacie scenariusze, które nigdy nie nastąpią.

Zamiast tracić energię na komentowanie kretynizmów ruszcie się na rynek, bo całkiem fajne Brazylijki na ŚDM przyjechały i podejrzewam, że na kolanach to one nie tylko się modlą.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując