Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1886
Stary 20.07.2016, 20:58
ITI to wraca od lat w dyskusjach. Wszyscy pamiętają ich podchody do Wisły z przełomu wieków (jak to brzmi w ogóle , i tak co jakiś czas wraca, jak bumerang.

Kolejnego nieszczęścia nie potrzeba przy Reymonta. Miejmy nadzieję, że wojny z Żyletą skutecznie ich odstraszyły od polskiej piłki.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując