Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1885
Stary 20.07.2016, 20:52
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś czytałem że Wisła utrze nosa Legii i jakoś tak nachodzi mnie w tym momencie jedna myśl... ITI które kiedyś finansowało warszawiaków.
Eh, nie dawno było o tym na twitterze, gość z FW.pl podał info, że Wisła utrze nosa Legii. Okazało się, że chodziło o trenera dzieciaków, którego podebrała im nasza akademia
Odpowiedz cytując