sayek89 napisał(a):

|
Kiedyś czytałem że Wisła utrze nosa Legii i jakoś tak nachodzi mnie w tym momencie jedna myśl... ITI które kiedyś finansowało warszawiaków.
|
Eh, nie dawno było o tym na twitterze, gość z FW.pl podał info, że Wisła utrze nosa Legii. Okazało się, że chodziło o trenera dzieciaków, którego podebrała im nasza akademia
