Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1869
Stary 20.07.2016, 18:27
daka.kodaka napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co zamykać bo zaraz zaczną pisać w innych działach a po co śmietnika wiem jedno coś czuje ze to może być szok dla niektorych
to co czujesz, to zapewne nieświeży zapach Twoich skarpetek. Rzuć ciupanie w klawiaturę i idź zrobić pranie.

Odpowiedz cytując