daka.kodaka napisał(a):

|
Nie ma co zamykać bo zaraz zaczną pisać w innych działach a po co śmietnika wiem jedno coś czuje ze to może być szok dla niektorych
|
to co czujesz, to zapewne nieświeży zapach Twoich skarpetek. Rzuć ciupanie w klawiaturę i idź zrobić pranie.
