Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1858
Stary 20.07.2016, 16:01
Jedyne co może świadczyć o tym, że coś jest na rzeczy i to nie kolejna plotka to brak prezesa.
Mówcie co chcecie, ale to nie jest normalna sytuacja i nawet jak w Wiśle był większy bajzel to kogoś zawsze wyciągano, nawet awaryjnie. Teraz nie ma nawet przecieków.
Odpowiedz cytując