|
Jedyne co może świadczyć o tym, że coś jest na rzeczy i to nie kolejna plotka to brak prezesa.
Mówcie co chcecie, ale to nie jest normalna sytuacja i nawet jak w Wiśle był większy bajzel to kogoś zawsze wyciągano, nawet awaryjnie. Teraz nie ma nawet przecieków.
|