Cytat:
|
nie wiem czy czytaliscie wywiad z Cywką w którym mówi ze walczymy o MP
|
To jest prawidłowe podejście. W tym sezonie walczymy o mistrzostwo Ekstraklasy tak samo, jak walczy o nie Legia, Lech, Korona Kielce, Górnik Łęczna i reszta klubów. Po to się przystępuje do gry w danych rozgrywkach, by walczyć o zwycięstwo. Jest to ważne również od strony mentalnej, zmęczony zawodnik wyciśnie z siebie w 85. minucie meczu więcej ze świadomością, że gra o mistrzostwo Polski, niż myśląc "aa dobra, po co się męczyć, i tak skończymy sezon na szóstym miejscu".