Temat
:
[II KOLEJKA] Arka Gdynia - WISŁA Kraków, 22 lipca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Markfire20
Senior Member
Od: 12.2015
Offline
#
15
20.07.2016, 12:14
baton
napisał(a):
Z urazem miał grac ?
Masz lepsze informacje niż Wdowczyk? Trener na konferencji wyraźnie powiedział, że Głowacki jest w pełni zdrów. Jedynie Jović i Popović mieli urazy przed meczem z Pogonią.
Markfire20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Markfire20
Znajdź inne posty napisane przez Markfire20