Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1842
Stary 20.07.2016, 12:11
szprotson napisał(a):Wyświetl post
.

a moze wymogiem jest najpierw rozmowa (nawet iluzoryczna) z racji tego ze Skwk ma "jakis" zapis dot. pierwokupu?
nie znamy otoczki a komentujemy jakbyśmy conajmniej w kieszeni u BC siedzieli
ja wiem, kazdemu sie udziela ten tydzien bajkopisarstwa
TS ma prawo do pierwokupu w umowie. "kibice" mają duży wpływ w TS. O tym pisała chyba GW.
Jak dorzucimy do tego, że wiele osób w Wiśle i TS to byli "towarzysze broni" z przed 1989 to nie dziwią rozmowy.
Miejmy nadzieję, że jednak pieniądze wygrają. Prof Filipiak publicznie mówił, że do Craxy Comarch dokłada 9 milionów rocznie. Więc jak ktoś nie ma takiego budżetu to niech się nawet nie pcha na rozmowy.

Warto też wiedzieć, że Comarch jako "firma rodzinna" generuje dużo mniej przewałów finansowych niż towarzystwo, które pasie się na nas. Co widać choćby po tym jak budowano stadion na Reymonta i po złej stronie błoń.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując