szprotson napisał(a):

.
a moze wymogiem jest najpierw rozmowa (nawet iluzoryczna) z racji tego ze Skwk ma "jakis" zapis dot. pierwokupu?
nie znamy otoczki a komentujemy jakbyśmy conajmniej w kieszeni u BC siedzieli 
ja wiem, kazdemu sie udziela ten tydzien bajkopisarstwa
|
TS ma prawo do pierwokupu w umowie. "kibice" mają duży wpływ w TS. O tym pisała chyba GW.
Jak dorzucimy do tego, że wiele osób w Wiśle i TS to byli "towarzysze broni" z przed 1989 to nie dziwią rozmowy.
Miejmy nadzieję, że jednak pieniądze wygrają. Prof Filipiak publicznie mówił, że do Craxy Comarch dokłada 9 milionów rocznie. Więc jak ktoś nie ma takiego budżetu to niech się nawet nie pcha na rozmowy.
Warto też wiedzieć, że Comarch jako "firma rodzinna" generuje dużo mniej przewałów finansowych niż towarzystwo, które pasie się na nas. Co widać choćby po tym jak budowano stadion na Reymonta i po złej stronie błoń.