Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 20.07.2016, 11:56
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zarówno @Markus jak i @Kot to faktycznie osoby, które krytykowały wiele posunięć Cupiała, ale nie było w tym żadnego plucia na Wisłę, ani krytyki dla samej krytyki.
Były za to rzeczowe analizy, wskazywanie popełnianych błędów, ostrzeganie przed zagrożeniami związanymi z otaczaniem się przez niewłaściwych ludzi i z porywczością Cupiała.
Większość analiz @Markusa i @Kota się potwierdziło. Spełniły się też ich przestrogi co do losu, jaki może spotkać Wisłę.
Oczywiście, po latach, pamiętamy tylko, że ktoś krytykował i wskazywał błędy i wydaje się nam, że ten ktoś był wrogiem. A może warto pomyśleć, że ten ktoś tylko martwił się widząc ewidentne błędy podczas gdy inni z zaślepieniem wołali: 1906% poparcia?
Też tak to wspominam. Plucie bywało z innych stron, ale to już po 2008 czy 09. Wcześniej było kilku użytkowników (Ty, Markus, Kot), którzy jak już pisali to rzeczowo i ciekawie.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując