daka.kodaka napisał(a):

Są to Ci sami szejkowie, którzy rzekomo mieli przejąć GKS Tychy. Szejkowie chcieliby jednak szybko kupić klub, który mogliby wprowadzić na europejskie salony poprzez Ligę Mistrzów. To główny czynnik wpływający na wybór klubu. Mówi się w kuluarach, że Wisła dzięki temu przejęciu dostanie pokaźny budżet transferowy a trenerem pozostanie Dariusz Wdowczyk.
info:http://pilkarskaprawda24.pl/2016/07/...tac-sprzedana/
|
na pewno ci sami co GKS Tychy. Tu opis jak przejmowali Tychy
http://weszlo.com/2016/07/19/hej-tyc...kinom-biznesu/