Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 20.07.2016, 11:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zarówno @Markus jak i @Kot to faktycznie osoby, które krytykowały wiele posunięć Cupiała, ale nie było w tym żadnego plucia na Wisłę, ani krytyki dla samej krytyki.
Były za to rzeczowe analizy, wskazywanie popełnianych błędów, ostrzeganie przed zagrożeniami związanymi z otaczaniem się przez niewłaściwych ludzi i z porywczością Cupiała.
Większość analiz @Markusa i @Kota się potwierdziło. Spełniły się też ich przestrogi co do losu, jaki może spotkać Wisłę.
Oczywiście, po latach, pamiętamy tylko, że ktoś krytykował i wskazywał błędy i wydaje się nam, że ten ktoś był wrogiem. A może warto pomyśleć, że ten ktoś tylko martwił się widząc ewidentne błędy podczas gdy inni z zaślepieniem wołali: 1906% poparcia?
heh pluli jadem od lat jakby byli wielkimi fachowcami od zarządzania klubem... Nie trzeba było posiadać ich "mądrości", aby wiedzieć, że bez bazy (która powstała o 10 lat za późno" bez długofalowej polityki transferowej, stabilizacji itd kiedyś zabawa się skończy... Przecież to jest oczywiste, że Cupiał nie będzie żył wiecznie i nawet jakby do końca swych dni dalej uprawiał podobną politykę to kiedyś koniec nadejść musiał... Ci ludzie niegodni podania ręki już lata temu pisali o rychłym końcu, na ich nieszczęście Wisła zdobyła jeszcze tytuł w 2010 roku i stale mieszała w lidze..

Snuć ogólniki typu: błędem jest pozbycie się/sprzedaż zawodnika X nie mając na jego miejsce godnego następcy nie jest tajną wiedzą tylko oczywistą oczywistością, oni tylko takich argumentów używali - OCZYWISTYCH - dodać do tego poprawną pisownię plus umiejętność budowania zdań dawało wynik taki, że wielu nieogarniętych życiowo ludzi łykało te pospolite brednie... ehhhh "szkoda strzępić r.." na nich.

Łatwo gospodarować cudzą kasą... Chłopcy nie odkryli ameryki, że wszystko było na "już" a w ten sposób drugie ManU się nie zbuduje, niemniej jednak chylę czoła przed BC.

"rady ku przestrodze..." HAHA oj dziękujemy wam za takie rady, rady ogólnikowe, rady i wizje niczym mądrości Kononowicza. Cóż Wisła osiągnęłaby bez ich rad?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 20.07.2016 o godz. 11:43.

Odpowiedz cytując