Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 20.07.2016, 11:30
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zarówno @Markus jak i @Kot to faktycznie osoby, które krytykowały wiele posunięć Cupiała, ale nie było w tym żadnego plucia na Wisłę, ani krytyki dla samej krytyki.
Były za to rzeczowe analizy, wskazywanie popełnianych błędów, ostrzeganie przed zagrożeniami związanymi z otaczaniem się przez niewłaściwych ludzi i z porywczością Cupiała.
Większość analiz @Markusa i @Kota się potwierdziło. Spełniły się też ich przestrogi co do losu, jaki może spotkać Wisłę.
Oczywiście, po latach, pamiętamy tylko, że ktoś krytykował i wskazywał błędy i wydaje się nam, że ten ktoś był wrogiem. A może warto pomyśleć, że ten ktoś tylko martwił się widząc ewidentne błędy podczas gdy inni z zaślepieniem wołali: 1906% poparcia?
oczywiscie masz racje, ale ten komu wydaje sie ze wie wszystko, nigdy tej racji nie pojmie
Dla jednego teksty w/w to będzie krytykanctwo, dla innych rady ku przestrodze...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując