Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1818
Stary 20.07.2016, 10:17
IMO Wisła to potencjalnie najlepszy klub do przejęcia teraz na polskim rynku.

Z Ekstraklasą.się zaczęło dziać in plus (prawa telewizyjne, zwiększone budżety, stadiony, organizacja), Polska to bardzo duży rynek europejski a Kraków to jego drugie największe miasto (co oczywiście jest skorelowane z decyzją biznesową, bo sama inwestycja bez planu jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto). Istnieje baza, stadion, są kibice, jest historia, marka jest znana w Europie etc.

Myślę, że potencjał na inwestora zagranicznego jest spory, więc nie musi to być wcale Mlekovita. Jeśli coś.jest rzeczywiście na rzeczy to może być inwestor, który w ten sposób zakomunikuje swoją pozycję w Polsce/Europie.

Chińczycy i Arabowie to na pewno ciekawszy pomysł niż Senegalczycy ;-)
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując