serek.c2 napisał(a):

|
Nie wydaje Ci się, że teksty o "ratach" i wizycie "chłopaków w krótkich spodenkach" to wyssane z palca bzdury?
|
W tamtym roku dość mocno mówiło sie o przejęciu przez TS. Zbyt dużo faktów też się łączyło.
Nie mówie ze tak jest - ale uważam że coś takiego nie jest niemożliwe.
Biorąc pod uwage ze znam niektore sytuacje i wiem jak przechodziło do przeniesienia prawa własności na TS, informacji o "krótkich spodenkach" nie traktuje jako mission impossible.