Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1798
Stary 20.07.2016, 07:54
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie wydaje Ci się, że teksty o "ratach" i wizycie "chłopaków w krótkich spodenkach" to wyssane z palca bzdury?
W tamtym roku dość mocno mówiło sie o przejęciu przez TS. Zbyt dużo faktów też się łączyło.
Nie mówie ze tak jest - ale uważam że coś takiego nie jest niemożliwe.
Biorąc pod uwage ze znam niektore sytuacje i wiem jak przechodziło do przeniesienia prawa własności na TS, informacji o "krótkich spodenkach" nie traktuje jako mission impossible.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując