Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1795
Stary 20.07.2016, 07:41
Co to w ogóle za pomysły ? Jak Cupiał robił wyprzedaż to był wyklinany we wszystkich językach jaki to niedobry. Jak TS sprzeda resztki składu to będzie cacy ? Nawet nie będę tego komentował... chociaż wcale nie byłbym zaskoczony gdyby tak się to potoczyło.
Może i racja, że TS byłby mentalnie najbardziej odpowiedni (hmm... też dyskusyjne) ale widząc z jakim powodzeniem działają tam inne sekcje gier zespołowych... to będziemy potęgą w IV lidze. Jak koszykarze. (tak, wiem ale CAN PACK to wyjątek potwierdzający). Nie ma sianka, nie ma granka - tak dzisiaj wygląda sport zawodowy. A jak nie będzie zespołu to nie będzie kibiców/pikników/ sponsorów...
Kiedy zaliczyliśmy skok ilościowy na meczach i zaczęło brakować biletów ? Kiedy wujek Cupiał kupił Czerwca, Węgrzyna, Frankowskiego... A kogo kupi TS ?
Mam nadzieję na lepszą przyszłość, bez TS w S.A.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując