Wyświetl pojedynczy post
crosby
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 20.07.2016, 07:30
Kiedy Wiślacy wyjeżdzają do Gdyni ? Pewnie trener weźmie więcej niż 18 zawodników gdyż zostają w Gniewinie aż do meczu z Lechią.
Odpowiedz cytując