Temat
:
[II KOLEJKA] Arka Gdynia - WISŁA Kraków, 22 lipca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
crosby
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
7
20.07.2016, 07:30
Kiedy Wiślacy wyjeżdzają do Gdyni ? Pewnie trener weźmie więcej niż 18 zawodników gdyż zostają w Gniewinie aż do meczu z Lechią.
crosby
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crosby
Znajdź inne posty napisane przez crosby