nesta napisał(a):

@bodyn
No ale to albo chcemy równać w dół albo w gore. Cupiał taki nie jest, ale czy to oznacza ze Wisła nie moze mieć kogos lepszego? Moze. A ze jest ryzyko? No to jak juz pisałem albo 8 miejsce i przeciętność albo ryzykujemy. Zreszta myśle ze Cupiał je zminimalizuje i sprzeda klub rozsądnym ludziom.
|
Juz ryzykowalismy podczas meczow z APOELem. Ryzykowalismy wzielismy dlugi a potem po fakcie : a moze nie trzeba bylo.
Nie mowie, ze zmaina wlasciciela jest zla w ogole. Po prostu aby BC dal komus kto ma kase. Bogata firma co moze zainwestowac. Na pewno czyms takim nie jest TS ktory sam nie ma pieniedzy.
Bogata firma fajnie by bylo. Tylko oczywiscie Wisla SSA jest wlasnoscia BC i moze zrobic co chce.