pepe72 napisał(a):

|
Miejmy nadzieję, że się Cupiał na przekręt z ratami nie zgodzi. Wyprzedaż zawodników to prosta droga do 2-3 ligi!
|
Gdyby kibice mający wpływy w TS przejęli sekcję piłkarską można by się zastanawiać który "Misiek" będzie stał między słupkami?