Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1790
Stary 20.07.2016, 06:43
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Miejmy nadzieję, że się Cupiał na przekręt z ratami nie zgodzi. Wyprzedaż zawodników to prosta droga do 2-3 ligi!
Gdyby kibice mający wpływy w TS przejęli sekcję piłkarską można by się zastanawiać który "Misiek" będzie stał między słupkami?
Odpowiedz cytując