Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1787
Stary 19.07.2016, 23:56
nesta napisał(a):Wyświetl post
...
Nie wiem czy to bedzie Chińczyk, Arab, Citko czy TS. Chciałbym po prostu jednego, ze nowy właściciel da nadzieje na cokolwiek. ...
Jeśli TS to jest Towarzystwo Sportowe to łączenie tego z nadzieją jest mocno ryzykowne.


Gordian napisał(a):Wyświetl post
...
Pisanie np, że TS będzie grabarzem sekcji piłkarskiej to jakaś kpina. ... Inna sprawa, że TSu nie stać ani na zakup ani na utrzymanie sekcji na wysokim poziomie. ...
Te dwa zdania są ze sobą sprzeczne. Jeśli TS nie ma pieniędzy (ani pomysłu) na prowadzenie drużyny piłkarskiej na poziomie to będą jej grabarzami!
Powód: łączenie postów
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 20.07.2016 o godz. 00:02.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując