|
Oby tylko nie Janusz Wojciechowski. Za to co zrobił z Polonią, powinien mieć od Cupiała zakaz nawet wstępnych rozmów. Oby nie przejął tego klubu - bo jeśli tak się stanie czas zapalić znicze.
Po cichu liczę na Waldemara Kitę, który chciał przejąć Wisłę kilka lat temu, ale zainwestował w FC Nantes.
|