Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1774
Stary 19.07.2016, 21:41
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
"Umorzenie" długu wewnętrznego to fakt. Wystarczy zajrzeć do KRS. Na 90% jest to związane ze sprzedażą klubu.
Reszta newsów to wróżenie z fusów....
O widzisz - nie śledzę wszystkiego to mi umknęło. A to rzeczywiście świadczy, że idziemy pod młotek.
http://www.krs-online.com.pl/msig-4983-126789.html czyli zamiana na akcję, potem może TF sprzedać akcje poniżej wartości (zapisując u siebie stratę). Nie wiem czy to całe zadłużenie Wisły wobec TF ? Bo tu wygląda że te mityczne 100 milionów to "tylko" 62 bańki
Być może wszystkie rozmowy toczyły się już dawno i pewne ustalenia już dawno zapadły. Zmiany są sprzed kilku miesięcy (marzec 2016) więc widać już wtedy był wdrażany jakiś plan...
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując