Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2082
Stary 19.07.2016, 21:39
Mam mały? problem w oponie letniej Continental ucieka mi powietrze, po staniu auta spadło do 0.6 bara! a po jeździe 2 godzinnej 0.2 bara i tu pytanie wadliwa opona? czy coś się wbiło/ewentualnie najechanie na coś, a może wina nakrętek na wentyle ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując