Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1773
Stary 19.07.2016, 21:36
Pamiętajcie, gdyby nie Cupiał połowa forum w tym ja nie widziała by co to jest Wisła i nie grała by pewnie dzisiaj w ekstraklapie tylko pewnie V liga....Chwała mu za to co zrobił i jakich piłkarzy sprowadzał,ale kiedyś trzeba podziękować i oddać ster w inne ręce
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując