|
Pamiętajcie, gdyby nie Cupiał połowa forum w tym ja nie widziała by co to jest Wisła i nie grała by pewnie dzisiaj w ekstraklapie tylko pewnie V liga....Chwała mu za to co zrobił i jakich piłkarzy sprowadzał,ale kiedyś trzeba podziękować i oddać ster w inne ręce
|